Osobisty odbiór zamówień możliwy jest w poniedziałki, środy i czwartki po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo

Zachęcamy do korzystania z szybkich płatności PAY NOW

Alegia Junior Natural dla Królika  - bez ziaren zbóż 650g Zobacz powiększenie

Alegia Junior Natural dla Królika - bez ziaren zbóż 650g

Nowy

Alegia Junior Natural dla Królika  - bez ziaren zbóż 650g

Szczegóły

16,57 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Alegia Junior Natural dla Królika 650g

Karma Alegia Junior Natural 650g dla Królików

  • Bez ziaren zbóż
  • Bogata w suszone warzywa i zioła najwyższej jakości
  • Wyłącznie naturalne składniki– bez sztucznych aromatówbarwinków i konserwantów
  • Wpływa pozytywnie na pracę przewodu pokarmowego
  • Doskonałe źródło naturalnego włókna
  • Wzmacnia odporność
  • Głównym składnikiem są susze z zielonek
  • Pakowana w atmosferze ochronnej

——– ——–——–——–

Karma Alegia Junior Natural dla Królików to pełnowartościowa idealnie skomponowana karma  do 6-msc życia dla najmłodszych króliczków.

Mieszanka nie zawiera ziaren zbóż. Podstawą mieszanki są susze z zielonek, kwiaty oraz zioła i gałązki. Pokarm zawiera 55% suszu z zielonek, ziół oraz kwiatów.

Wśród składników znajdują się między innymi: suszona lucerna,  marchew suszona, buraczek suszony oraz najważniejsze składniki to zioła takie jak : topinambur liście i łodygi, kwiat nagietka, malwy, liście pokrzywy oraz wiele innych cennych składników które dostarczają najważniejszych naturalnych witamin oraz minerałów. Ponadto w pokarmie znajdują się także nasiona kopru i ostropestu.

Ponieważ zależy Nam na jak najlepszej jakości Naszych produktów, duża różnorodność składników w karmie Alegia Junior Natural dla Królika podnosi smakowitość karmy i sprawia że jest lubiana oraz chętnie zjadana w całości praktycznie przez wszystkie króliczki.

Dawkowanie: ze względu na swój w 100% naturalny skład, pokarm jest objętościowy dlatego też należy go podawać 100ml dziennie podzielonych na kilka porcji. Pamiętaj o zapewnieniu dostępu do świeżej wody.

Dostępne opakowanie: 650g

Skład analityczny:  Białko – 14,76% ; Włókno surowe max – 21,27% ; Popiół surowy – 6,18% ; Tłuszcz – 3,02% ; Wapń – 0,83% ; Fosfor – 0,3%.

Inni kupili również